RESERVED
Low Profile Motorhome MONCAYO Halcon 340 P en Sale Occasion
| Vehicle make | MONCAYO |
| Vehicle model | Halcon 340 P |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 672 cm |
| width (cm) | 223 cm |
| height (cm) | 267 cm |
| Km | 148.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.8 tdi 128cv |



