RESERVED
Low Profile Motorhome ILUSION 590 XMK modelo 2017 en Sale Occasion
| Vehicle make | ILUSION |
| Vehicle model | 590 XMK modelo 2017 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 275 cm |
| Vehicle engine | Citroën 2.0 de 130cv |



