RESERVED
Capuchina Motorhome BURSTNER A535 en Sale Occasion
| Vehicle make | BURSTNER |
| Vehicle model | A535 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 555 cm |
| width (cm) | 224 cm |
| height (cm) | 295 cm |
| Km | 140.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.5 td 115cv |



