Second hand
Low Profile Motorhome SUNLIGHT T-69 L en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | T-69 L |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 743 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 291 cm |
| Km | 54.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 de 150cv |



