RESERVED
Low Profile Motorhome SUNLIGHT T-65 en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | T-65 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 291 cm |
| Km | 48.000 km |
| Vehicle engine | 2.3 jtd 130cv Euro 6+ |



