RESERVED
Integral Motorhome RAPIDO i90 D Distinction en Sale Occasion
| Vehicle make | RAPIDO |
| Vehicle model | i90 D Distinction |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4250 Kg |
| Length (cm) | 739 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 16.000 km |
| Vehicle engine | Fiat Ducato 3.0 de 180 CV |




