Second hand
Low Profile Motorhome ELNAGH 550L Prince en Sale Occasion
| Vehicle make | ELNAGH |
| Vehicle model | 550L Prince |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 721 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 285 cm |
| Km | 220.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 3.0 de 160cv |



