RESERVED
Camper Van CITROËN Jumper camperizada en Sale Occasion
| Vehicle make | CITROËN |
| Vehicle model | Jumper camperizada |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 3 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3300 Kg |
| Length (cm) | 541 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 260 cm |
| Km | 124.000 km |
| Vehicle engine | Citröen 2.2 100cv |



