Second hand
Camper Van RENAULT Traffic camperizada en Sale Occasion
| Vehicle make | RENAULT |
| Vehicle model | Traffic camperizada |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 2 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3040 Kg |
| Length (cm) | 518 cm |
| width (cm) | 190 cm |
| height (cm) | 194 cm |
| Km | 80.500 km |
| Vehicle engine | Renault Trafic 2.000cc 115cv |



