RESERVED
Camper Van VOLKSWAGEN California Beach en Sale Occasion
| Vehicle make | VOLKSWAGEN |
| Vehicle model | California Beach |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 7 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3000 Kg |
| Length (cm) | 489 cm |
| width (cm) | 190 cm |
| height (cm) | 197 cm |
| Km | 55.000 km |
| Vehicle engine | Volkswagen 2.0 tdi 140cv |



