Second hand
Low Profile Motorhome SUNLIGHT T 60 en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | T 60 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 3 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3495 Kg |
| Length (cm) | 598 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 291 cm |
| Km | 75.000 km |
| Vehicle engine | 2.3 multijet, 130cv |



