Second hand
Camper Van MALIBU 600 LE Low Bed modelo 2018 en Sale Occasion
| Vehicle make | MALIBU |
| Vehicle model | 600 LE Low Bed modelo 2018 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 600 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 259 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130cv Euro 6+ |



