Second hand
Integral Motorhome DETHLEFFS I 6767 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | I 6767 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 294 cm |
| Km | 53.000 km |
| Vehicle engine | Citroen 2.0 160cv |



