Second hand
Integral Motorhome DETHLEFFS Advantage I-7051-DBM en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Advantage I-7051-DBM |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 737 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 276 cm |
| Km | 25.000 km |
| Vehicle engine | Fiat Ducato Multijet 2.3 (150 CV) |



