Second hand
Capuchina Motorhome SUNLIGHT A-70 con amplio garaje en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | A-70 con amplio garaje |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3495 Kg |
| Length (cm) | 728 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 310 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 de 130cv |



