Second hand
Integral Motorhome NIESMANN BISCHOFF Flair 6100 i en Sale Occasion
| Vehicle make | NIESMANN BISCHOFF |
| Vehicle model | Flair 6100 i |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 657 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 312 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.8 jtd 128cv |



