RESERVED
Low Profile Motorhome WESTFALIA WEST VAN T 276 en Sale Occasion
| Vehicle make | WESTFALIA |
| Vehicle model | WEST VAN T 276 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 626 cm |
| width (cm) | 220 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Km | 66.300 km |
| Vehicle engine | Ford 2.4 140cv |



