Second hand
Camper Van MERCEDES Clase V en Sale Occasion
| Vehicle make | MERCEDES |
| Vehicle model | Clase V |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 7 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 490 cm |
| width (cm) | 193 cm |
| height (cm) | 187 cm |
| Km | 36.000 km |
| Vehicle engine | Mercedes 220 CDI 163 DIESEL |



