Second hand
Capuchina Motorhome CONCORDE Cruiser 890 RRL en Sale Occasion
| Vehicle make | CONCORDE |
| Vehicle model | Cruiser 890 RRL |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 2 places |
| Dinning places | 2 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 6000 Kg |
| Length (cm) | 899 cm |
| width (cm) | 238 cm |
| height (cm) | 355 cm |
| Vehicle engine | Iveco daily 3.0 210 Cv |



