Second hand
Capuchina Motorhome DETHLEFFS Alpa A 9820-2 Modelo 2019 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Alpa A 9820-2 Modelo 2019 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 6700 Kg |
| Length (cm) | 886 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 345 cm |
| Vehicle engine | Iveco 3.0 JTD |




