Second hand
Integral Motorhome BURSTNER Elegance I-710 en Sale Occasion
| Vehicle make | BURSTNER |
| Vehicle model | Elegance I-710 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 5000 Kg |
| Length (cm) | 826 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 281 cm |
| Km | 16.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 3.0 160cv |



