Second hand
Capuchina Motorhome CHALLENGER Genesis 43 en Sale Occasion
| Vehicle make | CHALLENGER |
| Vehicle model | Genesis 43 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 652 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 293 cm |
| Km | 87.800 km |
| Vehicle engine | Ford 2.2 130cv |



