RESERVED
Low Profile Motorhome GIOTTILINE SRL GLD 2 en Sale Occasion
| Vehicle make | GIOTTILINE |
| Vehicle model | SRL GLD 2 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 731 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Km | 71.702 km |
| Vehicle engine | Iveco 170cv |



