Second hand
Low Profile Motorhome MOBILVETTA Top Driver P81 en Sale Occasion
| Vehicle make | MOBILVETTA |
| Vehicle model | Top Driver P81 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 697 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 280 cm |
| Km | 119.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 3.0l 160cv |



