Second hand
Integral Motorhome CARTHAGO Chic C-Line 5.3 Modelo 2019 en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | Chic C-Line 5.3 Modelo 2019 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4250 Kg |
| Length (cm) | 778 cm |
| width (cm) | 227 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 150CV |




