Second hand
Integral Motorhome DETHLEFFS Globebus I1 Modelo 2019 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Globebus I1 Modelo 2019 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 220 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130CV |



