Second hand
Integral Motorhome CONCORDE Charisma 920G en Sale Occasion
| Vehicle make | CONCORDE |
| Vehicle model | Charisma 920G |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 7490 Kg |
| Length (cm) | 954 cm |
| width (cm) | 240 cm |
| height (cm) | 346 cm |
| Vehicle engine | Iveco Daily C21 3.0, 205cv (EURO 6) |



