Second hand
Capuchina Motorhome RIMOR 727-TC en Sale Occasion
| Vehicle make | RIMOR |
| Vehicle model | 727-TC |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 735 cm |
| width (cm) | 225 cm |
| height (cm) | 310 cm |
| Km | 145.000 km |
| Vehicle engine | Mercedes 2.7 160 cv |



