Second hand
Camper Van CITROËN Clever Tour 540 en Sale Occasion
| Vehicle make | CITROËN |
| Vehicle model | Clever Tour 540 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 540 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 264 cm |
| Km | 35.000 km |
| Vehicle engine | Citroën 2.0 130CV |



