RESERVED
Low Profile Motorhome BURSTNER Solano T727 en Sale Occasion
| Vehicle make | BURSTNER |
| Vehicle model | Solano T727 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 739 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 275 cm |
| Km | 70.890 km |
| Vehicle engine | Fiat 3.0 180CV |



