Second hand
Integral Motorhome KNAUS S-Liner 700 LG en Sale Occasion
| Vehicle make | KNAUS |
| Vehicle model | S-Liner 700 LG |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4500 Kg |
| Length (cm) | 728 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 293 cm |
| Km | 92.500 km |
| Vehicle engine | Fiat 3.0 190cv |



