RESERVED
Integral Motorhome GIOTTILINE Genetics K 900 en Sale Occasion
| Vehicle make | GIOTTILINE |
| Vehicle model | Genetics K 900 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 749 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Km | 95.000 km |
| Vehicle engine | Iveco 3.0 166cv cambio automático |



