Second hand
Low Profile Motorhome ITINEO PJ 700 Modelo 2021 en Sale Occasion
| Vehicle make | ITINEO |
| Vehicle model | PJ 700 Modelo 2021 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 299 cm |
| Vehicle engine | Citroen 2,2 L - 140 ch |



