Second hand
Integral Motorhome LMC ExpIorer Comfort I 695 en Sale Occasion
| Vehicle make | LMC |
| Vehicle model | ExpIorer Comfort I 695 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 296 cm |
| Km | 41.030 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3l 150cv |



