Second hand
Capuchina Motorhome DETHLEFFS A5880 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | A5880 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3400 Kg |
| Length (cm) | 6145 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 317 cm |
| Km | 182.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.8 128 CV |



