Second hand
Camper Van CITROËN Jumper en Sale Occasion
| Vehicle make | CITROËN |
| Vehicle model | Jumper |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 8 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3000 Kg |
| Length (cm) | 496 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 225 cm |
| Km | 16.000 km |
| Vehicle engine | Citroën 2.0 Blue Hdi 130cv |



