Second hand
Integral Motorhome ESTEREL Manhattan en Sale Occasion
| Vehicle make | ESTEREL |
| Vehicle model | Manhattan |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 667 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 190.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.8l 122cv |



