Second hand
Low Profile Motorhome PILOTE Mooveo P 673 en Sale Occasion
| Vehicle make | PILOTE |
| Vehicle model | Mooveo P 673 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 675 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 275 cm |
| Km | 99.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130cv |



