Second hand
Capuchina Motorhome CI PLA Mister 435 en Sale Occasion
| Vehicle make | CI |
| Vehicle model | PLA Mister 435 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 7 places |
| Travelling places | 7 places |
| Dinning places | 7 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 695 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 315 cm |
| Km | 50.000 km |
| Vehicle engine | Citroen Jumper 130cv |



