Second hand
Camper Van GLOBECAR Vario 499-H line modelo 2016 en Sale Occasion
| Vehicle make | GLOBECAR |
| Vehicle model | Vario 499-H line modelo 2016 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 3 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 495 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 303 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130/150cv- 3.0 177cv |




