Second hand
Integral Motorhome BURSTNER Elegance 695 i en Sale Occasion
| Vehicle make | BURSTNER |
| Vehicle model | Elegance 695 i |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 3 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 731 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 285 cm |
| Km | 45.070 km |
| Vehicle engine | Fiat 3.0 de 160cv |



