Second hand
Low Profile Motorhome ELNAGH Baron 420 L en Sale Occasion
| Vehicle make | ELNAGH |
| Vehicle model | Baron 420 L |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 700 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 285 cm |
| Km | 127.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3l de 130cv |



