Second hand
Integral Motorhome NIESMANN BISCHOFF Arto 79 F en Sale Occasion
| Vehicle make | NIESMANN BISCHOFF |
| Vehicle model | Arto 79 F |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4500 Kg |
| Length (cm) | 793 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 295 cm |
| Km | 28.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 3.0l 180cv EURO 6 cambio automático |



