Second hand
Integral Motorhome DETHLEFFS Advantage I 6571 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Advantage I 6571 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 715 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 267 cm |
| Km | 53.100 km |
| Vehicle engine | Fiat 3.0l de 160cv |



