Second hand
Camper Van DREAMER Fun D43 UP Red Addict Modelo 2021 en Sale Occasion
| Vehicle make | DREAMER |
| Vehicle model | Fun D43 UP Red Addict Modelo 2021 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 541 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 276 cm |
| Vehicle engine | 2,3 L - 140 ch |




