Second hand
Integral Motorhome DETHLEFFS I 7057 EB Modelo 2020 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | I 7057 EB Modelo 2020 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 739 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 294 cm |
| Vehicle engine | 2,3 MJET 160CV |



