Second hand
Integral Motorhome MC LOUIS Nevis 875 en Sale Occasion
| Vehicle make | MC LOUIS |
| Vehicle model | Nevis 875 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 698 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 129.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130cv |



