Second hand
Integral Motorhome ITINEO TB 700 en Sale Occasion
| Vehicle make | ITINEO |
| Vehicle model | TB 700 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 14.261 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3l de 150 cv |



