Second hand
Integral Motorhome RAPIDO 997 M en Sale Occasion
| Vehicle make | RAPIDO |
| Vehicle model | 997 M |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 716 cm |
| width (cm) | 231 cm |
| height (cm) | 284 cm |
| Km | 184.677 km |
| Vehicle engine | Mercedes 2.6 de 150 CV |



