Second hand
Capuchina Motorhome RIMOR Trimarano 9 en Sale Occasion
| Vehicle make | RIMOR |
| Vehicle model | Trimarano 9 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 736 cm |
| width (cm) | 234 cm |
| height (cm) | 320 cm |
| Km | 165.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130cv |



